Könnyed és kiváló.
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 14 795 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 14 795 Ft
- 2026. 05. 04. - 14 795 Ft
- 2025. 10. 09. - 15 085 Ft
- 2025. 10. 05. - 15 005 Ft
- 2025. 06. 09. - 14 435 Ft
- 2025. 06. 07. - 14 405 Ft
- 2025. 05. 28. - 14 375 Ft
- 2025. 05. 17. - 14 355 Ft
- 2025. 05. 14. - 13 335 Ft
- 2025. 05. 12. - 13 325 Ft
- 2025. 05. 08. - 13 315 Ft
- 2025. 05. 05. - 13 305 Ft
- 2025. 04. 30. - 13 295 Ft
- 2025. 04. 26. - 13 385 Ft
- 2025. 04. 23. - 13 365 Ft
- 2025. 04. 19. - 13 385 Ft
- 2025. 04. 17. - 13 345 Ft
- 2025. 04. 16. - 13 325 Ft
- 2025. 04. 09. - 13 905 Ft
- 2025. 04. 07. - 15 115 Ft
- 2025. 04. 02. - 13 604 Ft
- 2025. 03. 31. - 15 115 Ft
- 2025. 02. 24. - 15 095 Ft
- 2025. 02. 19. - 15 045 Ft
- 2025. 02. 12. - 13 985 Ft
- 2025. 02. 04. - 15 205 Ft
- 2024. 12. 24. - 14 585 Ft
- 2024. 12. 11. - 14 525 Ft
- 2024. 01. 15. - 14 495 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Ez a paplan kiváló minőségű, üreges szálakból álló töltettel rendelkezik. Ezek a takarók az üreges szál választott vastagságának köszönhetően egész éves használatra alkalmasak.
Specifikációk
| Szezon | Univerzális |
|---|---|
| Töltet | Üreges szál |
| Szín | Fehér |
| A felületi szövet anyaga | 100 % poliészter |
| A kitöltés anyaga | 100 % poliészter (üreges rostszál) |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| A töltet súlya | 1000 g |
| Ajánlott mosás | 95 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Szezonális alkalmazás | Négyévszakos |
| Gyártó | Bellatex |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Ajánljuk

4 évszakos paplan 240x220 cm Mistral – Kave Home
220×240 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Luxus egész éves steppelt paplan francia 200x220 cm
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Goldea nyári paplan lyocell - 140 x 200 cm 140 x 200 cm
Nyári, hipoallergén
Raktáron
Goldea egész évben használható paplan lyocell - 140 x 200 cm 140 x 200 cm
Egész évben használható, hipoallergén
Raktáron
Goldea téli paplan comfort - 140 x 200 cm 140 x 200 cm
Téli, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Goldea egész évben használható paplan comfort - 140 x 200 cm 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári paplan toll töltettel 140x200 cm Neptune Cool – Universe of Sleeping
Nyári, kacsatoll töltetű
Raktáron
EMI hosszított nyári paplan 140x220 cm
140×220 cm, nyári, hipoallergén

Barna újrahasznosított pamut takaró 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cm
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
EMI Standard paplan 200x140cm, 300g/m²
140×200 cm, egész évben használható, hipoallergén
Raktáron
Egész éves steppelt francia paplan 200x220 cm
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
EMI Calma nyári paplan 140x200cm, 900g
140×200 cm, nyári, hipoallergén
Raktáron