Ajánljuk
4Home Bamboo Premium törölköző és fürdőlepedő szett sötét lazac színű
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Puha, kellemes anyag (67%)
- Szép/kellemes szín (67%)
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 5595 Ft
- 2026. 04. 01. - 5595 Ft
- 2026. 03. 10. - 5895 Ft
- 2026. 03. 06. - 5595 Ft
- 2026. 03. 04. - 6245 Ft
- 2025. 08. 15. - 6995 Ft
- 2025. 04. 25. - 6895 Ft
- 2025. 04. 14. - 5045 Ft
- 2024. 10. 21. - 7545 Ft
- 2024. 10. 16. - 6845 Ft
- 2024. 10. 09. - 5995 Ft
- 2024. 09. 05. - 6795 Ft
- 2024. 01. 15. - 6745 Ft
Termékleírás
Élvezze az exkluzív kényelemet, amit a Bamboo Premium termékcsalád extra puha törölközőivel és füdrőlepedőivel érhet el. Mondjon búcsút a baktériumoknak! A magas bambuszszál tartalmának (70%) köszönhetően nemcsak kíméletes bőréhez, hanem természetes antibakteriális tulajdonsággal is bír, ami megakadályozza a penészedést illetve a baktériumok megjelenését és elszaporodását. A bambuszszál és a lágy pamut megfelelő kombinációja biztosítja a magas nedvszívó képességet és kiválóan lágy tapintást, ami kényeztetni fogja minden nap.A minőségi Bamboo Premium szett kényeztetheti bőrét fürdés vagy zuhanyzás után, ami felér a legfigyelmesebb odaadással. Ezen felül, az elegáns lazac színnek valamint a stílusos szegélydíszeknek köszönhetően nagyszerűen kiegészíti fürdőszobáját. A szett egyedülálló tulajdonságainak köszönhetően alkalmas a gyermekek érzékeny bőréhez, illetve allergiás tünetekkel rendelkező felnőttek is használhatják. A szett tartalma: 1x törölköző 50 x 100 cm 1x fürdőlepedő 70 x 140 cm
Specifikációk
| Anyag | Pamut, Bambusz |
|---|---|
| Készlet | Szett |
| Minta | Állatok |
| Szín | Narancssárga |
| A szettben található darabok száma | 2 db |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Méret | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Méretek | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Súly | 450 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Puha, kellemes anyag (67%)
- Szép/kellemes szín (67%)
- Jó ár-érték arány (17%)
Felhasználói értékelések
A termék szépen be volt csomagolva, a színe kellemes volt a szemnek, kellemes tapintású. Ajándékként nagyon örömet okozott.
Puha, kellemes anyag, gyönyörű színek.
Minőségi áruk elfogadható áron
Kellemes anyag
szép szín
Már a második törölköző- és kéztörölköző-szettet vásároltam innen. Nem tudom eléggé dicsérni. Amikor ismét szükségem lesz rá, itt fogok rendelni.
A szín tökéletesen kiegészíti a fürdőszobámat
Puha kellemes anyag













