









A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élvezze az exkluzív kényelemet, amit a Bamboo Premium termékcsalád extra puha füdrőlepedőivel érhet el. Mondjon búcsút a baktériumoknak! A fürdőlepedő magas bambuszszál tartalmának (70%) köszönhetően nemcsak kíméletes bőréhez, hanem természetes antibakteriális tulajdonsággal is bír, ami megakadályozza a penészedést illetve a baktériumok megjelenését és elszaporodását. A bambuszszál és a lágy pamut megfelelő kombinációja biztosítja a fürdőlepedő magas nedvszívó képességét és kiválóan lágy tapintását, ami kényeztetni fogja minden nap.A minőségi Bamboo Premium fürdőlepedő kényeztetheti bőrét fürdés vagy zuhanyzás után, ami felér a legfigyelmesebb odaadással. Ezen felül, az elegáns természetes színek valamint a stílusos szegélydíszeknek köszönhetően nagyszerűen kiegészíti fürdőszobáját. A fürdőlepedő egyedülálló tulajdonságainak köszönhetően alkalmas a gyermekek érzékeny bőréhez, illetve allergiás tünetekkel rendelkező felnőttek is használhatják.
| Anyag | Pamut, Bambusz |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Állatok |
| Szín | Barna |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Méretek | 70 x 140 cm |
| Súly | 450 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Egyszerűen törölköző, a színe különös, a sötétbarna jobb lenne, ez olyan, mint a széklet.
Jó ár a minőségi anyagért.
jól nedvszívó
kellemes tapintású
A szín kissé eltér a képen láthatótól, inkább mustársárga árnyalatú.
kellemesen puha
Kiváló

Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron