




A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4695 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A minőségi, 100% pamutból készülő huzatot a Pótférj párnához tervezték, amelyet a 228243 katalógusszám alatt tekinthet meg. Ezzel a gyönyörű párnával az Ön hálószobája is igazán stílusos és kényelmes benyomást kelt majd.
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Fehér |
| Rögzítés | Cipzár |
| A párna méretei | 45 x 120 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 45 x 120 cm |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Jól varrt huzat.

Cipzáras, modern stílusú, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Pamut
Raktáron