



Ez a táska nagyszerű segítőtárs mindenekelőtt a nehéz bevásárlások szállításánál. A táska poliészterből készült, levehető a fém vázról, így könnyen tisztítható. A maximális kényelem érdekében ergonomikus fogantyúval lett elláva és a zsákszerkezet egy fém polccal van megerősítve, amely stabilizálja a teljes terméket. A műanyag kerekei könnyű mozgást tesznek lehetővé bármilyen felületen.
| Szélesség: | 36 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 95 cm |
| Gurulós | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Anyag | Műanyag + fém |
| Teherbíróképesség | 30 kg |
| Térfogat | 30 l |
| Gyártó | 4-Home |
Felhasználói értékelések
Ajándék volt, és a megajándékozott hölgy nagyon elégedett vele.
Rendben.
kiváló

18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron



18×48 cm
Raktáron
A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron