








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Remek segédeszköz az egészséges álváshoz. Ennek az Aloe Vera vízhatlan matracvédőnek a segítségével ágya kényelmes és tiszta lesz. Puha, légáteresztő és az aloe vera jótékony hatásának köszönhetően pozitív hatással van az egészségére (főleg a bőrre), nyugtató hatását értékelni fogja pihenés közben, ráadásul antibakteriális tulajdonságokkal bír. A matracvédő használata meghosszabítja a matrac élettartamát, és megakadályozza az izzadság, szennyeződés átszivárgását a matracba, így ágyában egészséges környezetet teremt. A matracvédő levehető a matracról, és mosható, így karbantartása egyszerű. A vízhatlan poliuretán bevonatnak köszönhetően nem kell aggódnia olyan kellemetlen balesetek miatt, amelyek visszafordíthatatlanul károsíthatják a matracot. Ezért a kiságyba is nagyszerű. A matracvédő praktikus gumifülekkel van ellátva az egyszerű matracra való rögzítésért. A matracvédő maximum 30 cm magas matracra alkalmas. A matracvédő Öko-tex Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik
| Típus | Matracvédő |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| A felületi szövet anyaga | 100 % poliészter |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Standard kétszemélyes ágy |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Méretek | 180 x 200 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Nagyon elégedett vagyok, másodszor vettem meg ezt a vízhatlan matracvédőt, hogy legyen cserére is. Minden elvárásnak megfelelt, úgy működik, ahogy kell. Ajánlom.
Kellemes anyag
Nem zizeg.
Megfelelő méret
Elég sokáig szárad.
Tökéletes
Ár
Az anyag durva, sok nedvességet szív magába, és utána nehezen szárad meg. Egy napig a radiátoron kellett szárítanom, mire megszáradt.
Már a második terméket vettem meg ebből a fajtából, és nagyon megfelel nekem.

Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
160×200 cm, fedőmatrac, matracvédő
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matracvédő
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, fedőmatrac
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
180×200 cm, matracvédő
Raktáron
140×200 cm, matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron