

A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 7745 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Válassza ki a megfelelő lepedőt a legkényelmesebb alvásért. Pamut jersey lepedőt azonnal megkedveli a lágy és légáteresztő tulajdonságai miatt. Nagy előnye, hogy karbantartása egyszerű. A lepedők szélei gumival vannak ellátva, hogy jól illeszkedjenek a matrachoz.
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Anyag | Jersey, Pamut |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Standard kétszemélyes ágy |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Méretek | 180 x 200 cm |
| Súly | 155 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Minőségi
Elégedettség a minőséggel.
A termék rossz állapotban érkezett, a takaró két helyen is meg volt varrva a lyukak után, szörnyű.

Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Vízhatlan, pamut, frottír
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
220×240 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron