

Méretek 18×38 cm
Kerámia forma házi fonott kalács egyszerű készítéséhez. A csomagolásban recept is található, amelyet érdemes kipróbálni. Előnyök: - minden típusú sütő számára alkalmas - 3 év garancia
| Szélesség: | 18 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Anyag | Porcelán |
|---|---|
| Alkalom | Karácsony |
| Típus | Fonott kalácsra |
| Szín | Piros |
| Hosszúság | 38 cm |
| Mosogatógép | Igen |
| Súly | 1,48 kg |
| Gyártó | Tescoma |