




A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élessze újjá szobáját az Arwen termékcsaládba tartozó, elegáns függönyökkel, egyszerű, egyszínű kivitelben. Az Arwen sötétítő függöny korlátozza a fény bejutását a szobába. 5 cm átmérőjű gyűrűkkel van ellátva. A kiváló minőségű anyag biztosítja a függöny hosszú élettartamát. Javasoljuk, hogy felakasztva szárítsa.
| Szélesség: | 140 cm |
|---|
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| A szettben található darabok száma | 1 db |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Méret | 140 x 245 cm |
| Súly | 210 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4-Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Görögné függöny
Szép szín
Jól sötétít
Egyértelműen nem blackout függönyök, sokkal vékonyabbak, mint vártam, és átengedik a fény egy részét. Tehát nem teremtenek 100%-os sötétséget.
A termékkel nagyon elégedett vagyok, betölti a szűrés funkcióját, szép szürke szín, ajánlom, ár-érték arány
Szép anyag, meg vagyok elégedve

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron

53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron
A
Raktáron


18×48 cm
Raktáron