Gyors szállítás, a termék minőséginek tűnik.
Előző árak
- 2026. 05. 14. - 7545 Ft
- 2026. 05. 04. - 7545 Ft
- 2026. 02. 07. - 8145 Ft
- 2025. 09. 10. - 7905 Ft
- 2025. 07. 29. - 8145 Ft
- 2025. 07. 22. - 7331 Ft
- 2025. 02. 14. - 8145 Ft
- 2024. 04. 05. - 7095 Ft
- 2024. 01. 15. - 7295 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Válassza ki a megfelelő lepedőt a legtökéletesebb kényelem érdekében az alvás során, hiszen a lepedő kiválasztása éppolyan fontos, mint az ágyneműé. Nagy előnye továbbá a könnyű karbantartás is. A lepedő alagútba varrott gumi széllel rendelkezik. A dzsörzé a gyártási technológiájának köszönhetően finomabb és rugalmasabb, mint a klasszikus pamut, ami lehetővé teszi a rugalmas lepedők gyártását akár szintetikus adalékok nélkül is. Rendkívül lágy, puha, nagy abszorbanciájú és légáteresztő.
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
Specifikációk
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey, Pamut |
| Szín | Fehér |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Méret | 120 x 200 cm |
| Méretek | 120 x 200 cm |
| Gyártó | Bellatex |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Mindkét ponyva gumija elszakadt.
Szép, minőségi vitorla.
Ajánljuk

Goldea pamut gumis lepedő - álmodozó nyuszik 120 x 200 cm
Gumis, pamut
Raktáron
Goldea pamut gumis lepedő - szívecskék, púderrózsaszín alapon 80 x 200 cm
Gumis, pamut
Raktáron
Goldea pamut gumis lepedő - mező, zöld melanzs alapon 140 x 200 cm
Gumis, pamut
Raktáron
Bluey Clouds gumis lepedő 90x200 cm
90×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Goldea pamut gumis lepedő - áfonya mintás 200 x 200 cm
Gumis, pamut
Raktáron
Goldea pamut gumis lepedő - nefelejcsek 180 x 200 cm
Gumis, pamut
Raktáron
Disney Micimackó Play gumis lepedő 90x200 cm
90×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ovis Pamut frottír Vízálló Derékalj-Lepedő
Gumis, vízhatlan, frottír
Raktáron
Goldea pamut gumis lepedő - festett réti virágok 90 x 200 cm
Gumis, pamut
Raktáron