

A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Válassza ki a megfelelő lepedőt a legkényelmesebb alvásért. Pamut jersey lepedőt azonnal megkedveli a lágy és légáteresztő tulajdonságai miatt. Nagy előnye, hogy karbantartása egyszerű. A lepedők szélei gumival vannak ellátva, hogy jól illeszkedjenek a matrachoz.
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Szín | Sárga |
| Anyag | Jersey, Pamut |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Standard kétszemélyes ágy |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Méretek | 180 x 200 cm |
| Súly | 155 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
A lepedő gyönyörű, puha, ragyog.
Az ágyneműhuzat szép színű, minőségi, elégedett vagyok.
- nagyon szép, minőségi
Az ágyneműn volt egy kis lyuk, egyébként minden rendben volt.
A termék jó. A FUTÁR RENDKÍVÜL KÉSZEDELMETLEN VOLT.
Jó ár
A méret megfelelő, a szín inkább sötétebb, mustársárga, az első mosáskor színt bocsát.

Gumis, jersey, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
220×240 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron