



Méretek 24×28 cm
Kerámia sütőforma nagy és kisméretű, házi kuglóf sütéséhez. A csomagolás részét képezi egy kitűnő recept is. A masszív, erős falú kerámia forma garantálja, hogy a házi kuglóf tökéletesen és egyetlenesen átsüljön.
| Szélesség: | 24 cm |
|---|---|
| Mélység: | 28 cm |
| Típus | Kuglófos |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Anyag | Porcelán |
| Szín | Piros |
| Hosszúság | 28,5 cm |
| Mosogatógép | Igen |
| Gyártó | Tescoma |