Kissé gyenge anyag.
Szép
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 10 995 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Válassza ki a megfelelő lepedőt a legtökéletesebb kényelem érdekében az alvás során, hiszen a lepedő kiválasztása éppolyan fontos, mint az ágyneműé. Nagy előnye továbbá a könnyű karbantartás is. A lepedő alagútba varrott gumi széllel rendelkezik. A dzsörzé a gyártási technológiájának köszönhetően finomabb és rugalmasabb, mint a klasszikus pamut, ami lehetővé teszi a rugalmas lepedők gyártását akár szintetikus adalékok nélkül is. Rendkívül lágy, puha, nagy abszorbanciájú és légáteresztő.
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Anyag | Jersey, Pamut |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható kétszemélyes ágy |
| Méret | 200 x 220 cm |
| Méretek | 200 x 220 cm |
| Gyártó | Bellatex |
Felhasználói értékelések
Kissé gyenge anyag.
Szép

Gumis, pamut
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
220×240 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Vízhatlan, pamut, frottír
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron