





A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6995 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Válassza ki a megfelelő lepedőt a legkényelmesebb alvásért. A frottír anyag nagyon jól melegít, ezért alkalmasabb a hideg éjszakákra. Nagyon kellemes tapintású és karbantartása egyszerű, vasalást nem igényel. A frottír lepedők szélei gumival vannak ellátva, hogy jól illeszkedjenek a matrachoz.
| Anyag | Frottír |
|---|---|
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Standard kétszemélyes ágy |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Méretek | 180 x 200 cm |
| Súly | 140 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
elégedettség
Nem próbáltam.
Elégedettség
Már jó tapasztalatom van ezzel

Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
220×240 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron