

A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6295 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Válassza ki a megfelelő lepedőt a legkényelmesebb alvásért. Pamut jersey lepedőt azonnal megkedveli a lágy és légáteresztő tulajdonságai miatt. Nagy előnye, hogy karbantartása egyszerű. A lepedők szélei gumival vannak ellátva, hogy jól illeszkedjenek a matrachoz.
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Anyag | Jersey, Pamut |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Standard kétszemélyes ágy |
| Méret | 160 x 200 cm |
| Méretek | 160 x 200 cm |
| Súly | 155 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Minőségi és vastagabb anyagból készült, ami előny gyakori mosásnál. A szín is megmarad eredeti, nem fakul ki. Részemről teljesen rendben van.
Egészen jó anyag
Rossz varrás, lyukkal. Be kellett fejeznem a varrást.
Minőségi lepedő.
Az ár megfelel a minőségnek
jó minőségű, a szín megfelelő

Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron