Ajánljuk
Bellatex Vinea vízhatlan matracvédő, 60 x 120 cm
2145 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 2145 Ft
- 2026. 02. 10. - 2145 Ft
- 2026. 02. 06. - 3145 Ft
- 2025. 06. 27. - 4145 Ft
- 2025. 06. 16. - 3545 Ft
- 2025. 06. 11. - 3191 Ft
- 2024. 11. 28. - 3545 Ft
Termékleírás
A matracvédő feladata a matrac védelme a mechanikai sérülésekkel, szennyeződésekkel szemben. Ez a vízhatlan matracvédő ideális segítség minden háztartásban. Meggátolja a felületre került folyadék beszivárgását a matrac belsejébe, mégis légáteresztő a poliuretán bevonatnak köszönhetően. A négy, könnyen rögzíthető, elasztikus pánt pontosan illeszkedik a matrac sarkaira, így a matracvédő, megbízhatóan a helyén marad. A matracvédő felülete kellemes frottír anyagból készült. Mosógépben 95°C-on mosható, rendszeres használat esetén mosását 60°C-on ajánljuk. Felső réteg anyaga: 58% pamut, 20% poliészter, 22% poliuretánAlsó réteg anyaga: 100% poliuretán
Specifikációk
| Típus | Matracvédő |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Anyag | 58 % pamut, 20 % poliészter, 22 % poliuretán |
| Az ágy tipusa | Gyermekágy |
| Méret | 60 x 120 cm |
| Méretek | 60 x 120 cm |
| Súly | 155 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | Bellatex |
Vélemények
5.01 értékelés
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
















