

A praktikus füllel ellátott vágódeszka felhasználható különféle ételek szeletelésére. Az anyagnak köszönhetõen amelybõl készül, nem szívja magába az elõzõleg szeletelt ételek aromáját,ízét. Tökéletesen alkalmas keramikus kések alkalmazásakor. Méretei: 24 x 15 x 0,7 cm.
| Szélesség: | 15 cm |
|---|---|
| Mélység: | 24 cm |
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Forma | Négyszögletes |
| Hosszúság | 24 cm |
| Méret | S |
| Mosogatógép | Igen |
| Gyártó | Orion |
Felhasználói értékelések
Ezeket szeretem a legjobban, elképzelni sem tudják, mennyire szeretem a szeleteket.