Ajánljuk
Nincs raktáron
Gyermek matracvédő PVC-bevonatta, 70 x 140 cm
4245 Ft
Előző árak
- 2026. 06. 01. - 4245 Ft
- 2026. 02. 16. - 4245 Ft
- 2026. 02. 10. - 4485 Ft
- 2026. 01. 14. - 5485 Ft
- 2026. 01. 10. - 5465 Ft
- 2026. 01. 07. - 5325 Ft
- 2025. 08. 03. - 5605 Ft
- 2025. 06. 16. - 5595 Ft
- 2025. 06. 11. - 5036 Ft
- 2025. 05. 14. - 5595 Ft
- 2025. 05. 07. - 5585 Ft
- 2025. 04. 23. - 4735 Ft
- 2025. 04. 16. - 5145 Ft
- 2025. 04. 12. - 5595 Ft
- 2025. 04. 10. - 5575 Ft
- 2025. 03. 31. - 5565 Ft
- 2025. 03. 29. - 5525 Ft
- 2025. 02. 27. - 5515 Ft
- 2025. 02. 08. - 5165 Ft
- 2025. 01. 09. - 5025 Ft
- 2025. 01. 06. - 5015 Ft
- 2025. 01. 05. - 4985 Ft
- 2025. 01. 04. - 4965 Ft
- 2024. 08. 29. - 4935 Ft
- 2024. 08. 25. - 4915 Ft
- 2024. 08. 22. - 4885 Ft
- 2024. 01. 15. - 4795 Ft
Termékleírás
A matracvédő ideális kiegészítő és védőeszköz gyermekei kiságyába. Egyáltalán nem engedi át a nedvességet, aminek köszönhetően meghosszabbítja a matrac borításának élettartamát. A matracvédő legfőbb előnyét a tökéletes tisztaság jelenti. A matracvédő sarkaiban található gumi könnyű kezelhetőséget biztosít és segítségével egyszerűen felhúzható a matracra. A PVC-bevonat miatt nem ajánlott a szárítógépben történő szárítása, mosás után inkább hagyja lecsöpögni a terméket. Vízálló a 8000 mm/m2-s vízoszlopnak köszönhetően.
Specifikációk
| Típus | Matracvédő |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| A felületi szövet anyaga | 65 % PVC, 26 % pamut, 9 % pliészter |
| Ajánlott mosás | 95 °C |
| Az ágy tipusa | Gyermekágy |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Méretek | 70 x 140 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | Bellatex |














