
Mancs Őrjárat Buddies törölköző, tornazsák, baseball sapka szett
Pamut, szett
RaktáronMéretek 60×120 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszál Szín Kék Piros Méretek Szélesség: 60 cm Teljes hosszúság: 120 cm (kinyitott állapotban) Hosszúság kapucnival: 90 cm Hosszúság kapucni nélkül: 60 cm Kialakítás 3-5 éves gyerekeknek ajánlott Praktikus kapucni Patentos záródás Gyorsan szárad Antiallergén anyag Javasolt mosási hőmérséklet 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az első mosáskor külön kell mosni
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Készlet | Darabáru |
|---|---|
| Anyag | Mikroszálas |
| Szín | Kék |
| Méret | 60 x 120 cm |
| Termék színe | Piros, Kék |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Minta | Képpel |
| Rögzítés | Patentos |
| Gyerekeknek | Gyermek |
| Kialakítás | Sokszínű |
| Hosszúság | 120 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Súly | 0,6 kg, 0,4 kg |

Pamut, szett
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron