


A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 2520 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszál Szín Világosszürke Képpel Méretek Szélesség: 60 cm Teljes hosszúság: 120 cm (kiterített állapotban) Hosszúság kapucnival: 90 cm Hosszúság kapucni nélkül: 60 cm Kialakítás 3-5 éves gyermekeknek ajánlott Praktikus kapucni Patentos záródás Gyorsan száradó Antiallergén anyag Ajánlott mosási hőmérséklet 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Első mosáskor külön kell mosni
| Gyerek poncsók | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Méret | 60 x 120 cm |
| Termék színe | Szürke |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Minta | Képpel |
| Rögzítés | Patentos |
| Gyerekeknek | Gyermek |
| Kialakítás | Sokszínű |
| Hosszúság | 120 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Súly | 0,6 kg, 0,4 kg |

Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron

Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Lányoknak, magasság, átmérő
Raktáron

Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Lányoknak, magasság, átmérő
Raktáron

Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron