





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszál Szín Kék Zöld Méretek Szélesség: 60 cm Teljes hossz: 120 cm (kinyitott állapotban) Hossz kapucnival: 90 cm Hossz kapucni nélkül: 60 cm Kialakítás Ajánlott 3-5 éves gyerekeknek Praktikus kapucni Patentokkal záródik Gyorsan száradó Antiallergén anyag Ajánlott mosási hőmérséklet 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az első mosásnál külön kell mosni
| Gyerek poncsók | Igen |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Méret | 60 x 120 cm |
| Termék színe | Zöld, Kék |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Minta | Képpel |
| Rögzítés | Patentos |
| Gyerekeknek | Gyermek |
| Kialakítás | Sokszínű |
| Hosszúság | 120 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Súly | 0,6 kg, 0,4 kg |

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron