
SONGMICS komód, TV szekrény, appal vezérelhető LED-világítás, vintage barna–tintafekete
68×99×30 cm, modern stílusú, fa
Kiszállítás 2 nap múlvaMéretek 82×196×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Luvio komód 196 cm fiókokkal - cremona tölgy producertől Bogart Bútor a webáruházunkban kapható önálló összeszerelésre alkalmas bútor. A termék jellemzői: Gyártó: Bogart Bútor Méretek: (cm): 196 x 81,8 x 40,2 Szélesség: 196 cm Magasság: 81,8 cm Mélység: 40,2 cm
| Szélesség: | 196 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Szín | Barna |
| Magassag | 81,8 cm |
| Melyseg | 40,2 cm |
| Szelesseg | 196 cm |
| Gyártó | Bogart Bútor |

68×99×30 cm, modern stílusú, fa
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, matt, laminált
Kiszállítás 2 nap múlva
85×98×29 cm, fa, rusztikus
Raktáron
76×80×40 cm, modern stílusú, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tölgyfa, sonoma tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
17×100×42 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
46×41 cm, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
15×100×41 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
15×100×41 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, fém
RaktáronIngyenes szállítás
15×100×41 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás