






Méretek 81×163×38 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Edrin komód 163 cm fiókokkal - dunin tölgy / fekete producertől STILLA a webáruházunkban kapható önálló összeszerelésre alkalmas bútor. A termék jellemzői: Gyártó: STILLA Méretek: (cm): 163,2 x 81,2 x 38 Szélesség: 163,2 cm Magasság: 81,2 cm Mélység: 38 cm
| Szélesség: | 163 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Magasság: | 81 cm |
| Típus | Fiókos |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Szín | Barna |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Magassag | 81,2 cm |
| Melyseg | 38 cm |
| Szelesseg | 163,2 cm |
| Gyártó | STILLA |

Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
85×160×38 cm, fiókos, fa
RaktáronIngyenes szállítás
85×160×38 cm, fa, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
74×117×36 cm, fiókos, modern stílusú
Raktáron
58×62×28 cm, fiókos, fa
Raktáron
134×113×38 cm, tölgyfa, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Tölgyfa, lábakkal, kombinált
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×150×46 cm, tölgyfa, fa
Ingyenes szállítás
Tölgyfa, lábakkal, ajtóval
Raktáron
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
82×160×38 cm, fiókos, fa
RaktáronIngyenes szállítás
85×160×38 cm
RaktáronIngyenes szállítás
85×200×45 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, kombinált
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, tolóajtóval
Raktáron
Lábakkal, ajtóval, matt
RaktáronIngyenes szállítás
90×80×40 cm, fiókos, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, kombinált, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
90×135×40 cm, fiókos, tölgyfa
Raktáron
Fiókos, fa, modern stílusú
Raktáron
82×160×38 cm, fiókos, fa
RaktáronIngyenes szállítás
82×196×40 cm, fiókos, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, fa, lábakkal
Raktáron
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Tölgyfa, kombinált, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
40×150×42 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tölgyfa, sonoma tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
114×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
46×41 cm, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
40×200×40 cm
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
48×120×60 cm, modern stílusú, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
60×45 cm, modern stílusú, ovális
RaktáronIngyenes szállítás
36×60×120 cm, modern stílusú, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás