
Ágy IKAROS 140 x 200 cm, artisan tölgy/fehér Matrac: Matrac nélkül, Ágyrács: Ágyrács nélkül
Modern stílusú, matt, tölgyfa, fa
39 933 Ft

Ágy IKAROS 140 x 200 cm, artisan tölgy/fehér Matrac: Coco Maxi matrac 20 cm, Ágyrács: Ágyrács nélkül
Modern stílusú, matt, tölgyfa, fa
123 522 Ft

Ágy IKAROS 140 x 200 cm, artisan tölgy/fehér Matrac: Coco Maxi matrac 20 cm, Ágyrács: Deszkás ágyráccsal
Modern stílusú, matt, tölgyfa, fa
135 818 Ft

Ágy IKAROS 140 x 200 cm, artisan tölgy/fehér Matrac: Coco Maxi matrac 20 cm, Ágyrács: Lamellás ágyráccsal
Modern stílusú, matt, tölgyfa, fa
135 604 Ft

Ágy IKAROS 140 x 200 cm, artisan tölgy/fehér Matrac: Matrace Sommera 18 cm, Ágyrács: Ágyrács nélkül
Modern stílusú, matt, tölgyfa, fa
105 519 Ft

Ágy IKAROS 140 x 200 cm, artisan tölgy/fehér Matrac: Deluxe 10 cm matraccal, Ágyrács: Ágyrács nélkül
Modern stílusú, matt, tölgyfa, fa
83 309 Ft

Ágy IKAROS 140 x 200 cm, artisan tölgy/fehér Matrac: Matrac nélkül, Ágyrács: Deszkás ágyráccsal
Modern stílusú, matt, tölgyfa, fa
52 229 Ft

Ágy IKAROS 140 x 200 cm, artisan tölgy/fehér Matrac: Matrace Sommera 18 cm, Ágyrács: Deszkás ágyráccsal
Modern stílusú, matt, tölgyfa, fa
117 814 Ft

Ágy IKAROS 140 x 200 cm, artisan tölgy/fehér Matrac: Deluxe 10 cm matraccal, Ágyrács: Deszkás ágyráccsal
Modern stílusú, matt, tölgyfa, fa
95 605 Ft

Ágy IKAROS 140 x 200 cm, artisan tölgy/fehér Matrac: Matrac nélkül, Ágyrács: Lamellás ágyráccsal
Modern stílusú, matt, tölgyfa, fa
52 015 Ft

Ágy IKAROS 140 x 200 cm, artisan tölgy/fehér Matrac: Matrace Sommera 18 cm, Ágyrács: Lamellás ágyráccsal
Modern stílusú, matt, tölgyfa, fa
117 600 Ft

Ágy IKAROS 140 x 200 cm, artisan tölgy/fehér Matrac: Deluxe 10 cm matraccal, Ágyrács: Lamellás ágyráccsal
Modern stílusú, matt, tölgyfa, fa
95 391 Ft
Ágy IKAROS 140 x 200 cm, artisan tölgy/fehér Matrac: Deluxe 10 cm matraccal, Ágyrács: Deszkás ágyráccsal
Variáns kiválasztása:Ágy IKAROS 140 x 200 cm, artisan tölgy/fehér Matrac: Deluxe 10 cm matraccal, Ágyrács: Deszkás ágyráccsal
Előző árak
- 2026. 05. 21. - 95 605 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Anyag Tömör fenyőfa szerkezet Ágyvégek MDF lapból Tömör fenyőfa lábak Szín Artisan tölgy / fehér Méretek Külső hossz: 206 cm Belső hossz: 200 cm Külső szélesség: 148 cm Belső szélesség: 140 cm Fejvéggel ellátott oldal magassága: 64,5 cm Lábvéggel ellátott oldal magassága: 36,5 cm Rács magassága a padlótól: 25 cm Kialakítás Lakkozott ágy 120 kg teherbírás személyenként A csomag tartalmaz szerelési tartozékokat Egyszerű összeszerelés Lehetőség tárolódoboz és éjjeliszekrények vásárlására Az ágy csomag tartalma 1x lábvég ágyvég 1x fejrész ágyvég 2x oldalsó elem 1x középső léc 1x ötödik középső láb Összekötő anyag Összeszerelési útmutató 2 év garancia Hogyan szereljük össze a tömörfa ágyat?
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Anyag | Fa |
| Szín | Fehér |
| Matrac | Deluxe 10 cm matraccal |
| Ágyrács | Deszkás ágyráccsal |
| Lakkozott | Igen |
| Javasoljuk | Hálószobába |
| Méret | 140 x 200 cm |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |
| Külső hosszúság | 206 cm |
| Belső hosszúság | 200 cm |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Belső szélesség | 140 cm |
| Ár | Olcsó, 51 000 Ft-ig |
| Lábvégi magasság | 36,5 cm |
| Súly | 38 kg, 24,85 kg, 24,55 kg, 29,75 kg, 40,7 kg, 45,95 kg, 32,5 kg, 16,9 kg, 48,65 kg, 45,9 kg, 22,1 kg, 43,2 kg |
| Fejvégi magasság | 64,5 cm |
| Rács magassága a padlótól | 25 cm |
| Külső szélesség | 148 cm |
Ajánljuk

IKAROS ágy 180 x 200 cm, tölgy artisan/fehér Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
Modern stílusú, matt, fa
RaktáronA(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Raktáron
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Raktáron
Hab matrac DELUXE 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
IB Laursen Rózsaszín üveg gyertyatartó UNIQUE
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
IB Laursen BRASS üveg gyertyatartó sárgaréz dekorral
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
IB Laursen TEALIGHT HOUSE FACADE tealámpa gyertyatartó, krém
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
IB Laursen Üveg gyertyatartó sárgaréz dekorációval ADORNED
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
GREEN HOUSES üveg gyertyatartó 13 cm zöld - többféle változatban
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fehér üveggyertyatartó AOLANI FLOWER, 10 cm
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Räder Fa csillag gyertyatartó WOOD STAR
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron




