

Méretek 70×80×40 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 55 861 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- TERMÉSZETES ÉS MODERN: Egy bútor szekrény, letisztelett vonalakkal és egyszerű dizájnnal, amely különleges hangulatot teremt az általad választott beltéri helyiségben: nappali, hálószoba, iroda, előtér. A frontok fa hatása tökéletesen kiegészíti a többi fehér bútort. - NAGY TÁROLÓ FELÜLET: Ez a tároló szekrény bőséges tárolóhelyet kínál. 2 ajtóból áll, amelyek 2 rekeszt rejtenek, ideális konyhai eszközök, ágynemű, könyvek és egyéb dolgok rendezésére. - Gyakorlati és Stabil: A büfé szekrény 2 belső polca 3 különböző helyzetben állítható. Igényeid szerint választhatsz. A falhoz is rögzítheted, hogy elkerüld a felborulást. A forgácslapból készült nappali szekrény könnyen tisztítható és napi használatra alkalmas. - KOMPAKT ÉS SOKOLDALÚ: Kompakt méretének (80Sz x 40M x 70Ma cm) köszönhetően a kis tároló szekrény a kis terek szövetségese lesz. A büfé könnyedén elfér egy folyosón vagy előtérben. - SPECIFIKÁCIÓK: Egyszerű és gyors összeszerelés. Teljes méretek: 80Sz x 40M x 70Ma cm - Javasolt maximális teherbírás: 40 kg (összesen). Illusztrált összeszerelési útmutató mellékelve.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 70 cm |
| Típus | Ajtóval |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | HOMCOM |

81×200×43 cm, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
80×150×40 cm, fenyő, fa
Raktáron

99×82×38 cm, fiókos, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron