






Méretek 64-77×58×48 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 45 420 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Novella étkezőszék, zöldesszürke – House Nordic A House Nordic Novella étkezőszéke lágy zöldes-szürke árnyalattal rendelkezik, amely nyugodt, modern hatású, és könnyen kombinálható természetes és semleges tónusokkal. Egyszerű kialakításának köszönhetően gyönyörűen kiegészíti az étkezőasztalt beltéren és kültéren egyaránt. A szék könnyed, légies megjelenésű, és alkalmas mindennapi étkezésekhez, teraszon való üldögéléshez vagy modern étkezőben való használatra. A zöldesszürke szín finom színárnyalatot kölcsönöz a térnek anélkül, hogy feltűnő vagy zavaró lenne. Karbantartás Általános gondozás és karbantartás: Az alumíniumból készült bútorok minimális karbantartást igényelnek. Puha kefével vagy ruhával és pH-semleges szappanos vízzel tisztítható. Ne használjon nagynyomású tisztítót. Megfelelő bútorápolási termékeket találhat a helyi hobbipiacon vagy barkácsboltban. Tárolás: Az alumínium bútorok egész évben kint maradhatnak, de a nyári szezonon kívül száraz, fagymentes és jól szellőző helyen javasoljuk a tárolásukat.
| Szélesség: | 58 cm |
|---|---|
| Mélység: | 48 cm |
| Magasság: | 64-77 cm |
| Anyag | Műanyag, Fém |
|---|---|
| Karfás | Igen |
| Szín | Zöld |
| Magasság (cm) | 77, 63,5 |
| Anya | Poliészter, Alumínium |
| Súlyok (kg) | 3.6 |
| Ülésmagasság (cm) | 50 |
| Ülésmélység (cm) | 48 |
| Szélesség (cm) | 57,5 |
| Gyártó | House Nordic |

Összecsukható, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Összecsukható, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Összecsukható, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rakásolható
Raktáron
Összecsukható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, teakfa
Raktáron
Összecsukható, fa, akácfa
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
49×59×27 cm
Kiszállítás 2 nap múlva
Gáztűzhelyen használható, darabonként

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Univerzális, kerek

Álló

Kültéri, klasszikus

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Fém, fa, akácfa
Ingyenes szállítás
15×31 cm, önöntöző, fém

Fiókos, fa, tölgyfa
Ingyenes szállítás
Whiskys

Kültéri, klasszikus

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
Darabonként
Elérhető 2 webáruházban

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
Kültéri, klasszikus