


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% nedvszívó mikroszál Grammázs: 250 gsm Méret 70 × 140 cm (tolerancia ± 3 %) Kialakítás és karbantartás Puhaság magas nedvszívó képességgel, amely gyorsan szárad Klasszikus matróz mintával Elegáns és időtálló motívum Elegendő hely a kényelmes fekvéshez a strandon és a nyugágyon Homokálló Ideális utazáshoz Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C-ig Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
| Szélesség: | 140 cm |
|---|
| Gyorsan száradó | Igen |
|---|---|
| Anyag | Mikroplüss |
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Természet |
| Szín | Kék |
| Termék színe | Fehér, Kék |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Típus | Törölközők |
| Kialakítás | Sokszínű |
| Gyors száradás | Gyors száradás |
| Súly | 0,45 kg |

Gyorsan száradó, darabonként, természet témájú
Raktáron
Bambusz, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
70×140 cm, poliészter, darabonként
Raktáron
Szett, pamut, gyorsan száradó
Kiszállítás 5 nap múlva
30×50 cm, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű

Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Gyorsan száradó, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, bambusz, pamut
Raktáron
Szett, pamut, gyorsan száradó
Kiszállítás 5 nap múlva
70×140 cm, pamut
Raktáron
30×50 cm, bambusz, pamut
Raktáron
70×140 cm, bambusz, pamut
Raktáron
Gyorsan száradó, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Gyorsan száradó, darabonként, természet témájú
Raktáron
Gyorsan száradó, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Gyorsan száradó, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Szett, pamut, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Szett, pamut, gyorsan száradó
Kiszállítás 5 nap múlva
70×140 cm, bambusz, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, bambusz, pamut
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron