Hűsítő nyári paplan ELARIA, kék Méret: 160 x 200 cm
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 4105 Ft
- 2026. 05. 27. - 4105 Ft
- 2026. 05. 13. - 4404 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Anyag Huzat: 100% poliészter – mikroszál Töltet: 100% poliészter - mikroszál tollhatású effekttel (pehelyutánzat) Felső rész grammsúlya: 90 g/m 2 Töltet grammsúlya: 90 g/m 2 Szín Kék Szürke Méretek 140 x 200 cm 160 x 200 cm 200 x 220 cm Részletek Könnyű nyári takaró hűsítő hatással Finom és puha felső anyag Kis helyigényének köszönhetően utazáskor is használható Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C (a gyártó címkéje szerint) Inspirálódjon tovább Paplanok Paplan és párna Hálószoba Párnák Gyermek paplanok és párnák Párna belső
Specifikációk
| Méret | 160 x 200 cm |
|---|---|
| Termék színe | Kék, Szürke |
| Felszín anyaga | 100% poliészter |
| Grammsúly | 180 g/m2 |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm |
| Töltet | 100% poliészter |
| Javasoljuk | Standard franciaágy, Standard egyszemélyes ágy |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Évszak | Nyári |
| Paplan szigetelő képessége | Hideg |
| Antiallergén | Igen |
| Allergiások számára | Allergiások számára |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, zöld Méret: 140 x 200 cm
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival KODA 75x75 cm, szürke
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival NUBI 75x75 cm, fehér
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bella vörös gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron








