



Méretek 78×80×80 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 69 900 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
✔️ Modern és kompakt – az esztétikus megjelenést praktikus használattal ötvözi. ✔️ Kerek asztallap – kényelmes használatot biztosít, és meghitt hangulatot teremt a közös étkezésekhez. ✔️ Masszív szerkezet – a stabil, Y alakú acéllábak hosszú évekre tartó tartósságot nyújtanak. ✔️ Sokoldalú használat – ideális mindennapi használatra és különleges alkalmakra is.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 78 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Stílus | Modern, Ipari |
| Szín | Fehér |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Laminált |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb, X alakú |
| Állapot | Új |
| Asztallap formája | Kerek |
| Súly csomagolással együtt | 26 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
75×120×70 cm, tölgyfa, matt

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Kerek, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×140-180×80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, kerek, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fém, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, modern stílusú

Fali, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fa, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fa, modern stílusú

Fa, modern stílusú, tölgyfa

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

40×100×60 cm, modern stílusú, beton

Modern stílusú, matt, tölgyfa

60×70 cm, modern stílusú, tölgyfa