






Méretek 114-124×65×64 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 49 140 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Kárpit anyaga: membrán szövet Műanyag Fém Méretek Szélesség: 65 cm Magasság: 114 - 124 cm Ülésmagasság: 47 - 57 cm Teljes mélység: 64 cm Ülőfelület mélysége: 44 cm Ülőfelület szélessége: 45 cm Karfa szélessége: 43 cm Karfák mélysége: 26 cm Önsúly: 12 kg Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 65 cm |
|---|---|
| Mélység: | 64 cm |
| Magasság: | 114-124 cm |
| Görgők anyaga | Műanyag |
|---|---|
| Ergonomikus | Igen |
| Típus | Forgó |
| Kárpit anyaga | Szövet, Háló |
| Szín | Fekete |
| Termék színe | Fekete |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Teherbírás | 100 kg |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Forgatható |
| Kialakítás | Irodai |
| Kerekek | Kerekeken |
| Karfák | Karfákkal |
| Állíthatóság | Állítható |
| Ülésmélység | 44 cm |
| Súly | 12 kg |
| Ülésmagasság | 47 - 57 cm |

73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
Ergonomikus, gamer, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, gamer, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
73-83×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron

Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron