






Méretek 22-90×22-90 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fából készült mandala falra cirkón hatással a lenyűgöző türkiz és királykék árnyalataiban valóban az otthon ékszere. A részletesen kidolgozott ornamentális minta egy drágakövekkel kirakott ólomüveghez hasonlít, ahol az egyes elemek a kék cirkón fényét idézik. A precíz szimmetria és a finom kontraszt ezt a mandalát ideális választássá teszi a spirituális dizájn, jóga, meditáció vagy egyedi ajándék nőknek, akik értékelik az esztétikát és a harmóniát. A kép jelentése: A kék szín a lélek nyugalmát, a bizalmat és a belső stabilitást képviseli. A cirkón energiát ad a műnek, tisztaságot és védelmet. Figyelmeztetés: A képen látható keret a kép motívumával együtt van nyomtatva, így egyetlen egységet alkot.A kép nem tartalmaz külön fa keretet. Prémium minőségű DUBLEZ faliképeket készítünk, valódi fa alapra nyomtatva. A legmodernebb technológiákat és piacvezető, extra tartós festékeket használunk. A motívumokat fa lapra nyomtatjuk, majd lézervágással formázzuk, ennek köszönhetően a képek oldalán elegáns, sötétbarna szegély jelenik meg, amely még jobban kiemeli a dizájnt. Fedezd fel a DUBLEZ nyomtatott fa faliképek előnyeit: - Prémium kivitelezés, kézzel készített részletek - Színek, amik kiemelkednek: 3× élénkebb árnyalatok, mint a vászonképeken - Nem fakul ki: UV-álló, időtálló színek - Egyenes és törhetetlen: nem hullámosodik, nem szakad – ellentétben a vászonnal - Élethosszig tartó falikép – extrém hosszú élettartam - A sötétbarna oldalszegély tökéletesen helyettesíti a keretet Fali rögzítés: A kép hátulján akasztók találhatók, amelyekkel egyszerűen felakaszthatja a falra. A képet ajánljuk tiplikkel vagy erősebb szögekkel rögzíteni. Nagyobb súlyuk miatt, mint a hagyományos vászonképek, képeink erősebbek, masszívabbak és jobban tartanak a falon. Az egyes méretek súlya a műszaki paraméterekben van leírva. - A 22x22 cm, 33x33 cm és 45x45 cm méretű képek egy akasztóval rendelkeznek. - A 66x66 cm és 90x90 cm méretű képek 2 akasztóval rendelkeznek. Mit talál a csomagban? - Fából készült mandala kép - Cirkón - Előre felszerelt akasztó a kép hátoldalán - Áttekinthető szerelési útmutató
| Szélesség: | 22-90 cm |
|---|---|
| Magasság: | 22-90 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Stílus | Orientális |
| Szín | Kék |
| Forma | Kör |
| Súlya | 0,3 kg, 0,5 kg, 1 kg, 2,3 kg, 4,2 kg |
| Típus | Egyrészes, Fali |
| Motívum | Mandala |
| Novinka | Igen |
| Vastagság | 8 mm |
| Elhelyezés | A falra, A nappaliba, A hálószobába |
| Exkluzivitás | Kizárólag nálunk elérhető dizájn |
| Egyéni szöveg | Nem |
| Fenntarthatóság | Igen |
| Gyártástechnológia | Lézervágás, Színes nyomtatás |
| Gyártó | DUBLEZ |

Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Rusztikus, egyrészes, tájkép témájú
Raktáron
Fa, fali, több képhez
Raktáron
Fából
Raktáron
Fa, modern stílusú, rusztikus
Raktáron
Fából
Raktáron
Egyrészes, fán, orientális
Raktáron

Egyrészes, virág témájú, fán
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú, egyrészes
Raktáron
Fából
Raktáron
Modern stílusú, egyrészes, virág témájú
Raktáron
Fából
Raktáron
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Raktáron
59×74 cm, fa, fali
Raktáron
Fa, fali, több képhez
Raktáron
Fa, modern stílusú, rusztikus
Raktáron