








Méretek 48×38 cm, ⌀ 30 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5424 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Asztallap: Fém (sötétzöld - fényes) Keret: Fém (fekete - matt) Méretek Átmérő: 30 cm Szélesség: 38 cm Magasság: 47,5 cm Teherbírás: 20 kg Súly: 1,65 kg Kialakítás Kisasztal univerzális felhasználásra Minimalista és tiszta kialakítás Erős fém szerkezet biztosítja a stabilitást és hosszú élettartamot Ideális nappaliba, hálószobába vagy dolgozószobába Szétszerelt állapotban szállítjuk Univerzális kiegészítő az otthonához A kisasztal praktikus és stílusos kiegészítő, amely minden enteriőrben megtalálja a helyét. Ideális teret biztosít egy csésze kávé, könyv vagy dekorációk elhelyezésére, és kiegészíti a szoba teljes atmoszféráját. A széles anyag-, szín- és formaválasztéknak köszönhetően könnyen harmonizálhat a többi bútorral - a modern és minimalista enteriőröktől kezdve a hangulatos skandináv stílusig.
| Szélesség: | 38 cm |
|---|---|
| Magasság: | 48 cm |
| Átmérő: | 30 cm |
| Alak | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Stílus | Modern |
| Szín | Zöld |
| Felület | Magasfényű, Matt |
| Termék színe | Zöld, Arany |
| Forma | Kerek |
| Lábak anyaga | Fém |
| Kinyitható | Szilárd |
| Minta | Két szín |
| Lábak formája | 4 láb |
| Teherbírás | 20 kg |
| Lap anyaga | Fém |
| Súly | 1,65 kg |

50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, matt
Raktáron
42×90×60 cm, tölgyfa, gurulós

Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kerek, fém, matt
Raktáron
Rusztikus, fém, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron

17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron