Ajánljuk
Magasfényű fehér szerelt fa tálalószekrény 69,5 x 34 x 90 cm
Méretek 90×70×34 cm
Előző árak
- 2026. 05. 22. - 38 490 Ft
- 2026. 05. 16. - 79 107 Ft
- 2026. 05. 22. - 38 490 Ft
- 2026. 05. 16. - 38 490 Ft
Termékleírás
Magasfényű fehér szerelt fa tálalószekrény 69,5 x 34 x 90 cm Ez a klasszikus tálalószekrény időtlen megjelenésű, így tökéletes kiegészítője lesz otthonának. Erős anyag: A szerelt fa kivételes minőségű, sima felületű, szilárd, stabil, és ellenáll a nedvességnek.Bőséges tárolóhely: A 3 fiókkal és az üvegajtó mögött 2 rekesszel rendelkező tálalószekrény bőséges helyet biztosít alapvető kellékei elérhető közelségben történő, rendezett tárolásához.Vitrinfunkció: A szekrény masszív teteje ideális dísztárgyak, képkeretek és cserepes növények megjelenítésére.Praktikus ajtó: Tartsa pormentesen legfontosabb dolgait a tárolószekrény ajtaja mögé rejtve őket.Fém lábak: A fém lábak nyugodt stílust kölcsönöznek a belső térnek, miközben stabilitást biztosítanak. Figyelem:A felborulás elkerülése érdekében ezt a terméket a mellékelt fali rögzítőeszközzel kell használni. Színe: magasfényű fehérAnyaga: szerelt fa, fém, üvegMérete: 69,5 x 34 x 90 cm (Szé x Mé x Ma)Összeszerelést igényel: igenLegal Documents: Itt további részleteket találhat arról; hogyan akadályozza meg a bútorok felborulását
Méretek
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 34 cm |
| Magasság: | 90 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Felület | Magasfényű |
| Üvegezett | Igen |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | VidaXL |











