Ajánljuk
Magasfényű fehér szerelt fa tálalószekrény 69,5 x 34 x 90 cm
Méretek 90×70×34 cm
Előző árak
- 2026. 05. 22. - 35 800 Ft
- 2026. 05. 16. - 66 642 Ft
- 2026. 05. 22. - 35 800 Ft
- 2026. 05. 16. - 35 800 Ft
Termékleírás
Magasfényű fehér szerelt fa tálalószekrény 69,5 x 34 x 90 cm Ez a klasszikus, időtlen megjelenésű tálalószekrény otthona nagyszerű kiegészítője lesz. Tartós anyag: A szerelt fa kivételes minőségű, sima felületű, szilárd, stabil, és ellenáll a nedvességnek.Bőséges tárolóhely: A szekrény bőséges helyet biztosít alapvető holmijai kézközelben történő rendezett tárolásához.Bemutatófunkció: Kedvenc fotóit, dekorációit vagy virágait is elhelyezheti a tárolószekrény tetején a szoba dekorációjának gazdagítása érdekében. Figyelem:A felborulás elkerülése érdekében ezt a terméket a mellékelt fali rögzítőeszközzel kell használni. Színe: magasfényű fehérAnyaga: szerelt fa, fémMérete: 69,5 x 34 x 90 cm (Szé x Mé x Ma)Összeszerelést igényel: igenLegal Documents: Itt további részleteket találhat arról; hogyan akadályozza meg a bútorok felborulását
Méretek
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 34 cm |
| Magasság: | 90 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Alak | Egyenes |
| Felület | Magasfényű |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | VidaXL |













