Ajánljuk
Magasfényű fehér szerelt fa tálalószekrény 34,5 x 34 x 90 cm
Méretek 90×34×35 cm
Előző árak
- 2026. 05. 22. - 20 260 Ft
- 2026. 05. 16. - 30 119 Ft
- 2026. 05. 22. - 20 260 Ft
- 2026. 05. 16. - 20 260 Ft
Termékleírás
Magasfényű fehér szerelt fa tálalószekrény 34,5 x 34 x 90 cm Ez a modern, időtlen megjelenésű tálalószekrény otthona nagyszerű kiegészítője lesz. Tartós anyag: A szerelt fa kivételes minőségű, sima felületű, szilárd, stabil, és ellenáll a nedvességnek. Fémlábak: A fémlábak modern és visszafogott stílust kölcsönöznek otthonának, ráadásul a stabilitásról is gondoskodnak. Bőséges tárolóhely: Ez az éjjeliszekrény 2 fiókkal és 2 rekesszel rendelkezik holmijai elérhető közelségben történő, rendezett tárolásához. Stabil és masszív asztallap: A konyhaszekrény asztallapja tökéletes dísztárgyak, képkeretek és cserepes növények elhelyezésére. Figyelem:A felborulás elkerülése érdekében ezt a terméket a mellékelt fali rögzítőeszközzel kell használni. Színe: magasfényű fehérAnyaga: szerelt fa, fémTeljes méret: 34,5 x 34 x 90 cm (Ho x Szé x Ma)Összeszerelést igényel: igenLegal Documents: Itt további részleteket találhat arról; hogyan akadályozza meg a bútorok felborulását
Méretek
| Szélesség: | 34 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 90 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Felület | Magasfényű |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Gyártó | VidaXL |











