

Méretek 80×79×35 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 34 342 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Rugalmas és tágas tárolás: tágas fiók és kétajtós szekrény háromállású állítható polccal. Ideális tányérok, borok vagy konyhai eszközök rendszerezéséhez, hogy rendben tartsa a tereket. - Kortárs dizájn: elegáns tölgyhatású teteje és fehér felülete stílusos fém fogantyúkkal. Modern és időtlen, friss, nyugtató légkört teremt bármely belső térben. - Többszobás használat: kompakt tálalószekrény, amely tökéletes a konyhába, étkezőbe vagy fürdőszobába. Könnyen alkalmazkodik a napi teendőkhöz és a családi élethez. - Masszív és biztonságos kivitel: FSC-tanúsítással rendelkező forgácslapból készült, dőlésgátló rögzítő készlettel a stabilitás és a biztonság érdekében a forgalmas háztartásokban. - Méretek: 78,5 x 35 x 80 cm. Teherbírás: összesen 75 kg, teteje 50 kg, polc 10 kg, fiók 5 kg. Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 79 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Gyártó | HOMCOM |

Matt, laminált, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Kapu
Raktáron

Gáz
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron

Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron