

Méretek 91×80×34 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 39 042 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Modern, letisztult stílus: Félig átlátszó bordázott akril ajtó, meleg tölgy felület és friss fehér test hangsúlyos, stílusos központi elemmé teszi a bútorát. - Sokoldalú, tagolt tárolás: Fiók, nyitott polc, két szekrény és hatfokozatú, állítható polc a bal oldali szekrényben a személyre szabott rendszerezésért. - Átgondolt részletek: A nyitott polcon kábelkivezetés található mikróhoz vagy kisebb készülékekhez; a kb. 12 cm-es lábtér könnyebbé teszi a porszívózást. - Stabil és biztonságos: Az elbillenés elleni rögzítő készlet falhoz rögzíti a szekrényt a családi biztonság érdekében; az EVA talpak védik a padlót és javítják a stabilitást. - Praktikus méret és teherbírás: Teljes méretek 80 x 34 x 91 cm; összteherbírás kb. 35 kg — asztallap: 10 kg, fiók és polcok: kb. 5 kg/elem a mindennapi használathoz.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 34 cm |
| Magasság: | 91 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Üvegezett | Igen |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Gyártó | HOMCOM |

Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt, laminált, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Kapu
Raktáron

Gáz
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron

Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron