




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 80% pamut | 20% poliészter Grammsúly: 170 g/m² Szín Kék Méretek Méret: 180 x 200 cm Jellemzők Puha anyag, kellemes tapintású Magas rugalmasság, megtartja állandó formáját Vasalást nem igényel Az egész lepedő gumival van körbevarrva Praktikus tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta Szárítógépben alacsony hőmérsékleten ajánlott szárítani Csomag tartalma 1 db lepedő 180 x 200 cm Inspirálódjon tovább Frottír lepedők 180 x 200 cm Frottír lepedők Lepedők Hálószoba Frottír lepedők 90 x 200 cm Frottír exclusive
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Termék színe | Kék |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Rugalmas | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Kialakítás | Gumis, Rugalmas |
| Anyaga | 80% pamut | 20% poliészter |
| Grammsúly | 170 g/m2 |
| Gumis | Igen |
| Súly | 0,9 kg |

Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
120×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron