
Hintaszék, Plüss szövettel, 4 fokozatban állítható, krémfehér
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronMéretek 86×88×116 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szín Fekete Méretek Szélesség: 88 cm Mélység: 116 cm Magasság: 86 cm A lábtartó átmérője: 55 cm A lábtartó magassága: 30 cm Súly: 2 kg Kialakítás Felfújható fotel, alkalmas belső térbe és kertbe is Tartalmaz egy praktikus lábtartót A felső rész finom bársonyszövettel van bevonva Alacsony súlya miatt utazásokhoz is ideális Kényelem bármikor és bárhol Élvezze a maximális kényelmet felesleges erőfeszítés nélkül. A felfújható fotel lábtartóval ideális megoldás a pihenéshez otthon, a kertben és útközben is. Egyszerű kezelhetőségének és alacsony súlyának köszönhetően mindig kéznél tarthatja – akár egy fárasztó nap után szeretne pihenni, akár egy hangulatos helyet létrehozni a barátokkal való találkozáshoz. Kellemes felülete és praktikus kialakítása miatt kiváló társ a mindennapi jólét eléréséhez.
| Szélesség: | 88 cm |
|---|---|
| Mélység: | 116 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Lábtartóval | Igen |
|---|---|
| Anyag | Szövet |
| Funkció | Kihúzható |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Termék színe | Fekete |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Súly | 2 kg |
| A puff magassága | 30 cm |
| A puff szélessége | 55 cm |
| Ar nézet | Igen |

Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Hinta, kihúzható, magas háttámlával
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Forgó, szövet
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Függő, rattan, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Hinta, kihúzható
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Füles, szövet, magas háttámlával
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron