






Méretek 52×168×39 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Sorrenti TV szekrény 168 cm – vicenza tölgy producertől STILLA a webáruházunkban kapható önálló összeszerelésre alkalmas bútor. A termék jellemzői: Gyártó: STILLA Méretek: (cm): 168 x 52 x 39 Szélesség: 168 cm Magasság: 52 cm Mélység: 39 cm
| Szélesség: | 168 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Bézs |
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Magassag | 52 cm |
| Melyseg | 39 cm |
| Szelesseg | 168 cm |
| Gyártó | STILLA |

Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
40×200×40 cm
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fa, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tölgyfa, sonoma tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
81×200×43 cm, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
114×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
46×41 cm, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
56×50×50 cm, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
40×200×40 cm
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
17×100×42 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
15×100×41 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
52×168×39 cm, modern stílusú, álló
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, jobbos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás