






Méretek 85×215×103 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Kinyitható kanapé Méret: Kanapé 250 cm-ig Szín: Sötétkék Kárpit: Dunbar 45 A kanapé anyaga Kárpit anyaga: Velúr finom textúrával Kárpit összetétele: 94% poliészter | 6% nylon Kopásállóság (Martindale): 80 000 ciklus Ülőfelület típusa: Kárpitozott hab Hab típusa: T30 (közepes keménységű) Hab magassága: 10 cm Rugók: Hullámrugók Lábak: Műanyag Szerkezet: Tömör fából és forgácslapból A kanapé méretei (tolerancia +/- 3%) Szélesség: 215 cm Mélység: 103 cm Magasság: 85 cm / 72 cm Ülőfelület szélessége: 200 cm Ülőmagasság: 44 cm Ülőfelület mélysége: 87 cm Lábak magassága: 4,5 cm Karfák szélessége: 6 cm Karfák magassága: 72 cm Karfák mélysége: 103 cm Alvófelület: 146 x 200 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 68 kg Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely elhelyezkedése: A kanapé ülőrésze alatt 3 db hátpárna Dekoratív párnák A kanapé hátsó része kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Szerelési útmutató a csomagban Alvási funkció Kinyithatóság: Igen Alvófelület mérete: 146 x 200 cm Kinyitási típus: Felnyitható mechanizmus, dönthető háttámlával Dunbar szövet A Dunbar szövet egy kifejező struktúrájú anyag plasztikus felülettel, amely modern és időtlen megjelenést ad a bútornak. A 94% poliészter és 6% nylon kombinációjának köszönhetően erős, tartós és mégis kellemes tapintású. Az 300 g/m²-es nagyobb sűrűség kiemeli a minőségi kidolgozást, és biztosítja, hogy a szövet még mindennapi használat során is robusztusnak és stabilnak érződjön. Nagy előnye a kopásállóság, amely 80 000 Martindale ciklus ér el, így ideális kárpitozásra kanapék, sarokülők és fotelek esetén is. Jó buborékosodás elleni védelemmel és színtartóssággal rendelkezik dörzsölés és fény hatására, így hosszú távon is megőrzi kinézetét változatlanul. A Dunbar ideális választás olyan otthonokba, ahol fontos a dizájn és a praktikusság kombinációja.
| Szélesség: | 215 cm |
|---|---|
| Mélység: | 103 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
| Stílus | Modern |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Párnákkal | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Helyek száma | Háromüléses |
| Lábmagasság | 4,5 cm |
| Ülésszélesség | 200 cm |
| Kanapé alvófelület | 146 x 200 cm |
| Ülésmélység | 87 cm |
| Súly | 68 kg |

Ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható

93×216×104 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
Ágyazható, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, fa, szövet
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Raktáron
20×90×200 cm, hab, kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
126×20×20 cm, sarok, rusztikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron