














Méretek 52×120×82 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 102 400 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Összecsukható matrac vagy fotel? Az új VEDIS egy 2 az 1-ben megoldást kínál, használhatja fotelként vagy összecsukható matracként alkalmankénti alváshoz. A matrac magja poliuretán habból készült, amely ellenáll a deformációnak. A huzat cipzáras és levehető, így szükség esetén 30 °C-on mosható. Világosbarna színű Lincoln szövettel van kárpitozva. A profilozott háttámla enyhe lejtéssel kényelmes ülést, háttámaszt vagy alvást biztosít. Előnye a matrac egyszerű kinyithatósága és összecsukhatósága, amihez csak néhány mozdulat szükséges. Kibontás után a fotel egy 120x204 cm-es ágyhoz hasonlít. Anyag: poliuretán habszivacs/szövet Lincoln 17 A szövet kopásállósága a Martindale teszt szerint: 100 000 ciklus Szín: világosbarna Méretek (SzxMéxMa): 120x82x52 cm Szétnyitható Alvófelület (SzxHo): 120x200 cm Matrac magassága összerakott helyzetben: 27 cm Matrac magassága szétnyitott helyzetben: 13 cm Teherbírás/személy: 120 kg Matrac keménysége: T25 közepesen kemény habszivacs Fotel Összecsukható matrac Profilozott támlák enyhe lejtéssel Cipzárral Levehető huzat 30°C-ig mosható Egészben szállítva
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 82 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Barna |
| Gyártó | Kondela |

Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal

Ágyazható, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron