Hasonlítsd össze az árakat 176 500 Ft-tól 223 300 Ft-ig 2 webáruházban:
Kihúzható ágy, fehér, 90/180x200, ANTONY
Méretek 67×98-185×205 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 176 500 Ft és 223 300 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 155 325 Ft
- 2026. 05. 06. - 155 325 Ft
- 2026. 04. 13. - 174 763 Ft
- 2026. 04. 07. - 165 913 Ft
- 2026. 04. 05. - 174 713 Ft
- 2025. 09. 12. - 155 325 Ft
- 2025. 09. 02. - 163 442 Ft
- 2025. 05. 22. - 159 413 Ft
- 2026. 05. 25. - 155 325 Ft
- 2026. 05. 06. - 155 325 Ft
- 2026. 04. 13. - 155 325 Ft
- 2026. 04. 07. - 155 325 Ft
- 2026. 04. 05. - 155 325 Ft
- 2025. 09. 12. - 155 325 Ft
- 2025. 09. 02. - 155 325 Ft
- 2025. 05. 22. - 155 325 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Anyag: fa kompozit/MDF imitáció (Laposra préselt forgácslap) Szín: fehér Méretek (SzxMéxMa): 98/184,7x204,5x67 cm Alvófelület (SzxHo): 90x200 cm Alvófelület kinyitás után (SzxHo): 180x200 cm Fa kompozit anyagvastagsága: 1,6-2,2 cm MDF anyagvastagsága: 2,2 cm Az elülső oldal magassága a padlótól: 39 cm A matrac besüllyedése a rácstól az oldalsó részig: 9 cm Tárhely Két fiók Fiók belső méretei (SzxMéxMa): 85x53,5x17 cm Fiók teherbírása: 5 kg Teherbírás/személy: 90 kg Ráccsal szállítva A rács fenyőfa léceket tartalmaz Matrac nélkül szállítva 90/180x200 méretű matrac megvásárlását javasoljuk 90x200-as méretű kiegészítő matrac megvásárlását javasoljuk 90/180x200 cm-es összecsukható matrac is megfelelő A matrac ajánlott magassága: min. 12 cm Minőségi szlovák termék Szétszerelve szállítva
Méretek
| Szélesség: | 98-185 cm |
|---|---|
| Mélység: | 205 cm |
| Magasság: | 67 cm |
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Váz anyaga | Fa |
| Párnákkal | Igen |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Kondela |
Ajánljuk

Petróleum színű 3 személyes kanapé AMBER
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal

Szürke kordbársony kinyitható-tárolóhelyes kanapé 215 cm Bjork – Bonami Selection
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
Extra tágas kanapé, világosbarna, bézs, krém színű, GILEN BIG SOFA
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Bézs 2 személyes kanapé ARIO JARELL, kihúzható
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Sony kanapé, szövet anyag, hab töltet, fekete - fehér
Ágyazható, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron






