


A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 27 790 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Állítható fényerő és RGB színváltás. Egyszerű távvezérlés vagy automatizálás - a lámpát közvetlenül a Wi-Fi routerhez csatlakoztatva nincs szükség külső hubra. A LEDVANCE SMART+ WiFi App alkalmazással vezérelhető, amely ingyenesen letölthető okostelefonjára vagy táblagépére. Hangvezérlés támogatása - kompatibilis az Amazon Alexa és a Google Home rendszerekkel. Az alkalmazás letöltéséhez szükséges QR-kód a galériában található. Teljes felbontású információs anyagok elérhetők itt.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 180 lm |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Funkció | RGB/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7,5 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7,5 W |
| Series | SMART+ Ledvance, OUTDOOR LIGHTS Smart+ Ledvance |
| Gyártó | Ledvance |

Álló, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron

Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás


Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Fali
Raktáron
Fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás


Talajba építhető
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás