






A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 10 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyszerű, modern süllyesztett mennyezeti lámpatest. Lehetőség a színhőmérséklet beállítására (2700K / 4000K / 6500K) a lámpatest hátoldalán található kapcsolóval. Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Süllyesztett |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Szerelési lyuk | 68 mm |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K/2700 K/6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1350 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Szerelési mélység | 30 mm |
| Szerelés módja | Beépített |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 14,4 W |
| Series | BARRANCO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, fém
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron

LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Süllyesztett, billenthető, fém
Raktáron
Okos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás

230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás