


Méretek 40-50×50-80×50-80 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az asztalok anyaga Edzett üveg: Világosszürke, Szürke és Fekete Fém: Fekete Az asztalok méretei Szélesség: 80 cm Mélység: 80 cm Magasság: 40 cm Szélesség: 50 cm Mélység: 50 cm Magasság: 45 cm Szélesség: 50 cm Mélység: 50 cm Magasság: 50 cm
| Szélesség: | 50-80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50-80 cm |
| Magasság: | 40-50 cm |
| Alak | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Fém, Üveg |
| Stílus | Modern |
| Felület | Matt |
| Szett | Igen |
| Szín | Szürke |
| Termék színe | Fekete, Szürke |
| Forma | Kerek |
| Lábak | Fém |
| Lap anyaga | Edzett üveg |
| Asztalszélesség 2 | 50 cm |
| Asztalmélység 1 | 80 cm |
| Asztalmélység 2 | 50 cm |
| Asztalszélesség 1 | 80 cm |
| Asztal magassága 1 | 40 cm |
| Asztal magassága 2 | 45 cm |
| Asztalmélység 3 | 50 cm |
| Az asztalka szélessége 3 | 50 cm |
| Az asztalka magassága 3 | 50 cm |

50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, fém, matt
Raktáron
Rusztikus, fém, kihúzható
Raktáron
41×110×60 cm, fa, fém

Fém, matt, laminált
Kiszállítás 2 nap múlva
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fa, matt
Raktáron
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron