

Méretek 24×30×40 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 14 819 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Tervezői stílus: Stílusos megjelenést kölcsönöz otthonának elegáns és kifinomult lábpárnánkkal. Téglalap alakú kialakítású, puha szövetborítással. - Kényelmes ülőhely: A generózusan párnázott ülőfelület 24D szivaccsal, vászonhatású borítással, kényelmes ülést és jó támaszt nyújt. Ez a sokoldalú lábpárna extra ülőhelyeket is kínál különböző helyiségekben. - Stabil alap: A kis pavilon erős fából készült váza négy vastag lábbal támasztva akár 110 kg-ot is elbír. - Könnyű és egyszerűen mozgatható: Kompakt méretének és könnyű kialakításának köszönhetően lábpárnánk könnyen mozgatható és szállítható. - A lábpárna méretei: Teljes méretek: 40H x 30M x 24CM. Teherbírás: 110 kg
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 24 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Anyag | Kárpitozott |
| Forma | Téglalap |
| Puffok | Igen |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | HOMCOM |

Tárolóhellyel, téglalap alakú, lábak nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
45×50×35 cm, puffok, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron