

Méretek 45×150×33 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 35 788 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Ülés három főnek: A pad három fő számára biztosít helyet, lehetővé téve, hogy barátaiddal együtt ülhess. - Modern dizájn: Fenyőfa pad, mint kortárs ülőhely az élőtérben. - Sokoldalú: Ez a fa pad praktikus és stílusos ülőhelyet biztosít a konyhában, étkezőben vagy az előszobában. - Fa keret: Masszív fenyőfa szerkezet biztosítja a tartós használatot. Csúszásgátló lábakkal rendelkezik a padló védelme és a zajmentes mozgás érdekében. - Méretek: Teljes méretek: 150Sz x 33Mé x 45Ma cm. Maximum teherbírás 330 kg. Szerelés szükséges.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 33 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Fenyő |
| Anyag | Fa |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | HOMCOM |


Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron