

Méretek 84×45×47 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 44 103 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- 2 DARABOS SZETT: Ez a konyhai szett 2 bárszéket tartalmaz, amelyek ideálisak informális vacsorákhoz a konyhapulton, a nappaliban vagy egy italhoz a bárban. - MODERN STÍLUS: Ezeknek a bárszékeknek az egyszerű északi stílusa sokoldalú és bármilyen típusú dekorációhoz illik. A látható varrás dekoratív és megerősíti az ülést. - PUHA PÁRNÁZÁS: A modern székek puha párnázása és művelúr hatású borítása magas szintű kényelmet biztosít, míg az ergonomikus tervezésű háttámla segít fenntartani a helyes és lazított testtartást. - SZILÁRD STRUKTÚRA: A konyhai bárszékek lábai szilárd fémből készültek, hogy biztosítsák a megfelelő szintű szilárdságot és tartósságot az Ön tereiben. - MÉRETEK: Teljes méretek: 45 cm Szélesség x 47 cm Mélység x 84 cm Magasság. Terhelhetőség: 120 kg. Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 47 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Stílus | Modern, Skandináv |
|---|---|
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szett | Igen |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | HOMCOM |

Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
103×44×45 cm, szett
Ingyenes szállítás
110×53×56 cm
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, forgó lábbal
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Fém, rusztikus, forgó lábbal
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, ipari stílusú, retró
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Kapu
Raktáron
Gáz
Raktáron
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron


Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron