







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Brecht bárszékFő jellemzőkTeherbírás: 100 kgSzélesség: 52 cmÁllandó magasság: 92 cmMaximális ülésmagasság: 65 cmÜlés anyaga: szövetAlap anyaga: fémGarancia: 5 évA Brecht bárszék elegáns és praktikus megoldás bárpultok és otthoni bárok kényelmes használatához. Tartós fém váza biztos stabilitást és hosszú élettartamot garantál, míg a puha szövet ülés maximális kényelmet nyújt még hosszabb használat során is.A bárszék ergonomikus kialakítása és megfelelő méretei megfelelő támogatást biztosítanak, így a háttámla kényelmes támaszt ad. A Brecht bárszék ideális választás azoknak, akik tartós, mégis esztétikus ülőalkalmatosságot keresnek.Válassza a megbízhatóságot és kényelmet!Rendelje meg most a Brecht bárszéket, és élvezze a stabil és kényelmes ülést minden alkalommal. A 5 év garancia biztosítja, hogy megbízható bútort kap otthonába vagy vendéglátóhelyére.
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Stílus | Modern |
| Fa mintázat | Diófa |
| Láb típus | Négy láb |
| Garancia | 5 év |
| Teherbírás | 100 kg |
| Minimális magasság | 92 cm |
| Maximális magasság | 92 cm |
| Állítható magasságú | Nem |
| Háttámla magassága | 27 cm |
| Maximális ülésmagasság | 65 cm |
| Minimális ülésmagasság | 65 cm |
| Az alap anyaga | Fém |
| Az ülés anyaga | Szövet |
| Az ülés szélessége | 46 cm |
| Az ülésmélység | 45 cm |
| Forgó láb | Nem |

110×53×56 cm
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
91×53×49 cm
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
103×44×45 cm, szett
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
185×90×40 cm
Raktáron
50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
52×60 cm, fa, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
97×60×42 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
7×12 cm, fali, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
65×23 cm, polcos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
66×40×48 cm, cseresznyefa, fém
Raktáron
25×20 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
95×59×43 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
51×57 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
41×26 cm, polcos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×100 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
60×90 cm, modern stílusú, fém lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
52×60 cm, fa, gurulós
Raktáron
50×90 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 7 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás